Контактирајте не

Шенжен JHA Technology Co., Ltd

Адреса

3F, зграда бр. 5, индустриски парк Лиан Џијан, Шанг Хенг Ланг,
Нов округ Лонг Хуа, Шенжен, Кина (Поштенски број 518109)

Е-пошта

Телефон

+86 755 8148 3343

+86 134 1851 0660

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота, Недела: Затворено

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја
контакт

САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?